Matthias Seutter - Mapa Uherska a přilehlých zemí na konci 17. století

Mědirytina, kolorováno. 50x57 cm. V kartuši znázorněn císař Leopold I. a erby podrobených zemí. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1678 – 1757
Německý vydavatel map.

73721. Mapa Uherska a přilehlých zemí na konci 17. století
Dražba ukončena:17.03.2022 22:23:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč