Matthias Johann Ranftl - Dva psi na balkoně

Olej na plátně, 93x109 cm, signováno vpravo dole, datováno 1834, rám.

1244. Dva psi na balkoně
Dražba ukončena:02.06.2014 22:17:20
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:340 000 Kč