Matthias Johann Ranftl - Dva lovečtí psi v krajině

Olej na plátně, 92x108 cm, signováno vlevo dole, datováno 1835, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

1245. Dva lovečtí psi v krajině
Dražba ukončena:02.06.2014 22:17:32
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:340 000 Kč