Kombinovaná technika na jutě, 145x170 cm. Signováno na vrubu Marek 2015. Nerámováno.
Nejdelší strana: 170 cm
o autorovi: 1980
Malíř, arteterapeut. Studoval na AVU v ateliéru intermediální tvorby M. Knížáka a v atelieru klasické malby Z. Berana, stážoval v Israeli, arteterapii studoval na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.