Matěj Motyčka - Faunovo pozdní odpoledne

Kombinovaná technika, 88x66 cm. Signováno vpravo dole M. Motyčka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1960

79100. Faunovo pozdní odpoledne
Dražba ukončena:30.06.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč