Mašek - Koupání

Olej na plátně fixováném na překližce, 27x37 cm. Signováno vlevo dole Mašek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

90053. Koupání
Dražba ukončena:12.02.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč