Maryša Neubertová - Zimní den

Olej na plátně fixováném na kartonu, 49x49 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1899 - 1976

128147. Zimní den
Dražba ukončena:03.11.2024 21:04:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč