Maryna Kuruščáková - Spring Vibes

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mary Art. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Narodila se na Ukrajině, ale již několik let žije a tvoří v České republice. Maluje abstraktní obrazy akrylovými barvami na platně technikou Fluid Art. Absolvovala Školu výtvarných umění. Také maluje obrazy na objednávku na míru podle estetických a psychologických potřeb zákazníka. V Kyjevě měla výstavy v Ukrajinském domě, v galeriích na Andrejevskom Spuske a dalších galeriích a výstavách. V Praze své obrazy vystavuje v art kavárnách a galeriích. Také připravuje skupinovou výstavu Ukrajinských umělců.

Maryna Kuruščáková
129400. Spring Vibes
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:05.12.2024 21:49:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč