Martin Trojna

60704. Velká žranice

popis: Olej na kartonu, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Trojna 019. Rámováno.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč