Martin Trojna - Velká žranice

Olej na kartonu, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Trojna 019. Rámováno.

o autorovi: Malíř, ilustrátor. Žije a pracuje v Rokytnici v Orlických horách.

60704. Velká žranice
Dražba ukončena:30.06.2021 19:39:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč