Martin Trojna - Transformátor

Kombinovaná technika na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole M. Trojna 018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Malíř, ilustrátor. Žije a pracuje v Rokytnici v Orlických horách.

105946. Transformátor
Dražba ukončena:26.11.2023 20:28:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč