Martin Trojna - Nadměrná dáma

Olej na kartonu, 82x62 cm. Signováno vlevo dole Trojna 019. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, ilustrátor. Žije a pracuje v Rokytnici v Orlických horách.

58485. Nadměrná dáma
Dražba ukončena:28.04.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč