Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vlevo dole M. Trojna 020. Nerámováno.
Pozn.: Výjev zobrazuje Joe Bidena, Baracka Obamu a Kamalu Harrisovou před prezidentskými volbami 2020.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: Malíř, ilustrátor. Žije a pracuje v Rokytnici v Orlických horách.