Martin Tomek - Game

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vzadu Martin Tomek 2018. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. K obrazu poznamenává: "Čeká Tě životní zápas. Cítíš mírnou nervozitu a obavy. Nastupuješ do pole na první metu. Neboj, dobře to dopadne. Je to jen Hra."

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1984
Narodil se v Ústí nad Orlicí. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Výtvarnému umění se věnuje od dětství průběžně celý život. V současnosti tvoří v ateliéru v Praze.

Martin Tomek
123660. Game
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (29.08.2024 23:42:27) 51