Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vzadu Martin Tomek 2018. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. K obrazu poznamenává: "Čeká Tě životní zápas. Cítíš mírnou nervozitu a obavy. Nastupuješ do pole na první metu. Neboj, dobře to dopadne. Je to jen Hra."
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1984
Narodil se v Ústí nad Orlicí. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Výtvarnému umění se věnuje od dětství průběžně celý život. V současnosti tvoří v ateliéru v Praze.