Martin Polák - Svačina za 200

Akryl, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Matys 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Kresbě se jako zálibě věnuje s menšími přestávkami již 30 let. Před několika lety začal malovat i barvami a stala se z toho nutkavá vášeň. Některé své malby vystavuje na sociálních sítích a tato aukce je první pokus ukázat tvorbu širšímu publiku.

Další tvorbu můžete najít:
https://www.facebook.com/martin.polak.7509/photos_albums
https://www.instagram.com/martin.polak.7509/

116828. Svačina za 200
Dražba ukončena:12.06.2024 20:56:53
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 12.06.2024 20:53:53 15501