Martin Polák - Blbej den

Akryl, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Maty 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Kresbě se jako zálibě věnuje s menšími přestávkami již 30 let. Před několika lety začal malovat i barvami a stala se z toho nutkavá vášeň. Některé své malby vystavuje na sociálních sítích a tato aukce je první pokus ukázat tvorbu širšímu publiku.

Další tvorbu můžete najít:
https://www.facebook.com/martin.polak.7509/photos_albums
https://www.instagram.com/martin.polak.7509/

116780. Blbej den
Dražba ukončena:12.06.2024 20:10:16
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč