Martin Kremeň - Slunce

Kombinovaná technika (akryl, sprej), 50x100 cm. Signováno z boku. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Slovenský street-artový umělec, autor grafitti.

92665. Slunce
Dražba ukončena:12.04.2023 21:56:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč