Martin Kremeň - Hora

Kombinovaná technika (akryl, sprej), 100x50 cm. Signováno na boku Nerámováno.

o autorovi: Slovenský street-artový umělec, autor grafitti.

92612. Hora
Dražba ukončena:12.04.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč