Martin Knutzen - Systema Causarum Efficientium, sev Commentatio Philosophica de Commercio Mentis et Corporis

318 stran + index. Dřevorytové viněty. Vazba pozdější z 19. stol. Vydal Christian Langenhem v Lipsku r. 1745.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Martin Knutzen
127351. Systema Causarum Efficientium, sev Commentatio Philosophica de Commercio Mentis et Corporis
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč