Martin Kiman - Zrkadlo ducha zraku vo vzduchu

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vzadu M. Kiman Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1985
Slovenský malíř.

78864. Zrkadlo ducha zraku vo vzduchu
Dražba ukončena:29.06.2022 20:47:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč