Martin Březovský - Děvčica

Olej na kartonu, 67x50 cm Signováno vpravo dole M. Březovský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1918 - ?
Malíř, žák J. Zamazala.

Martin Březovský
69662. Děvčica
Dražba ukončena:28.11.2021 20:32:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč