Martin Březovský

69662. Děvčica

popis: Olej na kartonu, 67x50 cm Signováno vpravo dole M. Březovský. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1918 - ?
Malíř, žák J. Zamazala.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:32:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč