Martin Benka - Žena v kroji

Olej na kartonu, 14x17 cm. Signováno vpravo dole M. Benka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušila, CSc.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105507. Žena v kroji
Dražba ukončena:29.11.2023 22:06:39
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč