Martin Benka - Ze Slovenska

Litografie, 19x13 cm, Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen rukopis

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

128051. Ze Slovenska
Dražba ukončena:03.11.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč