Martin Benka - Pasáček

Akvarel, 11x16 cm. Signováno vlevo dole M. Benka. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

41010. Pasáček
Dražba ukončena:27.02.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč