Martin Benka - Okna do zahrady

Akvarel na kartonu, 17x25 cm. Signováno vpravo dole M. Benka. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
119655. Okna do zahrady
Dražba ukončena:31.07.2024 20:57:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč