Martin Benka - Na rozlučku

Litografie, 30x23 cm. Signováno dole uprostřed v kameni Martin Benka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

41760. Na rozlučku
Dražba ukončena:12.03.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč