Martin Benka - Diplom Matice slovenské

Litografie, 46x34 cm. Signováno vlevo dole M. Benka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1888, Kiripolec u Malacek na Slovensku - 1971, Malacky

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 780 000 Kč.

59548. Diplom Matice slovenské
Dražba ukončena:13.05.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč