Martin Benka - Zjara

Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1200. Zjara
Dražba ukončena:02.06.2014 21:33:27
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:90 000 Kč