Nejdelší strana: 65 cm
Materiál dřevo hrušně, délka 65 cm. Signováno na podstavci M. Schöpflin 1931.
Pozn.: poškozeno.
o autorovi: Členka Kunstringu, patřila k okruhu sudetoněmeckých výtvarníků, vystavovala např. ve Vídeňském Künstlerhaus.