Martha Schöpflin - Odpočívající akt

Nejdelší strana: 65 cm

Materiál dřevo hrušně, délka 65 cm. Signováno na podstavci M. Schöpflin 1931.

Pozn.: poškozeno.

o autorovi: Členka Kunstringu, patřila k okruhu sudetoněmeckých výtvarníků, vystavovala např. ve Vídeňském Künstlerhaus.

123437. Odpočívající akt
Dražba ukončena:25.09.2024 20:38:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč