Olej na sololitu, 41x27 cm. Signováno vpravo dole Vavrysová 1990. Rámováno.
o autorovi: Narodila se ve Zlíně roku 1954. Je dcerou akademického sochaře Evžena Macků – potomka českého malíře Josefa Mánesa. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, kde se věnovala modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků. Věnuje se volné tvorbě.