Marta Tomancová - Tři tanečnice

Olej na plátně, 130x90 cm. Signováno vzadu Marta Tomancová 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

vydraženo velký formát
92650. Tři tanečnice
Dražba ukončena:12.04.2023 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč