Marta Tomancová - O pauze

Olej na plátně, 130x130 cm. Signováno vzadu Marta Tomancová 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

vydraženo velký formát
92693. O pauze
Dražba ukončena:12.04.2023 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč