Marta Rožánková - Drábková

304825. Chalupa mezi stromy

popis: Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vlevo dole M. Rožánková - Drábková. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 900 Kč.

dražba ukončena: 16.05.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč