Marta Horáková

305788. Skály

popis: Olej na kartonu, 22x35 cm. Signováno vlevo dole Marta Horáková. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 2010
Narodila se v Chrudimi. Studovala AVU u prof. Nejedlého. Věnovala se krajinářství. Inspiraci čerpala na Vysočině a Železnohorsku, na jejích obrazech byste našli i okolí Prahy, Pálavu, Opavsko, jižní Čechy, ale i Slovensko, Jadran, Itálii, Španělsko, či Řecko. Své malby i jiná díla vystavovala doma i v Anglii či Švédsku.

dražba ukončena: 09.08.2020 20:08:54

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč