Marta Horáková - Město u řeky

Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vpravo dole Marta. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1911 - 2010
Narodila se v Chrudimi. Studovala AVU u prof. Nejedlého. Věnovala se krajinářství. Inspiraci čerpala na Vysočině a Železnohorsku, na jejích obrazech byste našli i okolí Prahy, Pálavu, Opavsko, jižní Čechy, ale i Slovensko, Jadran, Itálii, Španělsko či Řecko. Své malby i jiná díla vystavovala doma i v Anglii či Švédsku.

118802. Město u řeky
Dražba ukončena:30.06.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.06.2024 13:19:52 5215
500 Kč 30.06.2024 11:06:24 11023