Marta Arsovska - Baletka

Akryl na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole AM 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Brněnská rodačka. Tvůrčí práci se věnuje celý život. Věnovala se kresbám portrétů, techniku akrylu na plátno používá již delší dobu. Poslední její větší projekt byla výstava obrazů 5/2023 v Galerii Titánium Brno, kde vystavila 50 svých nejnovějších prací.

99345. Baletka
Dražba ukončena:27.07.2023 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč