Miloslav Marschal - Sklizeň

Olej na plátně, 45x58 cm. Signováno vpravo dole Marschal. Olištováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1947
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Smetany. Věnuje se volné grafice, malbě, kresbě a restaurování historických památek. Ve volné tvorbě maluje abstraktní krajiny, kde nezobrazuje konkrétní prostor, ale svou představu o historii místa. Barvy jsou u něj nositelkami významu a symbolu. Je členem Nového sdružení pražských umělců, určitou dobu byl též jeho předsedou.

114380. Sklizeň
Dražba ukončena:25.04.2024 22:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč