MarKo - Tok myšlenek

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

vydraženo velký formát
151147. Tok myšlenek
Dražba ukončena:11.12.2025 23:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč