MarKo - Sedící akt

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole M. K. 25. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

152243. Sedící akt
Dražba ukončena:11.01.2026 20:11:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč