MarKo - Rodina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 2019. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

88713. Rodina
Dražba ukončena:25.01.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč