MarKo - Pustina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 23 Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

92674. Pustina
Dražba ukončena:12.04.2023 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč