MarKo - Postapo

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

115833. Postapo
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč