MarKo - Obránce

Nejdelší strana: 100 cm

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 24. Nerámováno.

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

velký formát
152544. Obránce
Zbývá:0 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč