Olej na plátně,65x65 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozená.
o autorovi: 1978
Narodila se v Jablonci nad Nisou. Studovala SUPŠ bižuterie v Jablonci a poté v Ústí nad Labem sklo a přírodní materiály na UJEP a v Bratislavě výtvarné umění na VŠVU. Ve své tvorbě se věnuje malbě i objektům. Vystavuje doma i v zahraničí.