Litografie, 45x34 cm. 13/40. Signováno vpravo dole tužkou Kostabi 2016. Rám, sklo.
Pozn.: Dílo bylo získáno v americké galerii v New Yorku.
o autorovi: 1960
Americký umělec a skladatel. Známý svými obrazy obličejů bez tváře, často vystupující v surrealistických krajinách nebo scénách z dějin umění. Jeho práce zkoumají různá témata, včetně sebevraždy, lásky a technologie v moderním světě. Umělec se běžně spojuje s jeho malbou Use Your Illusion, která byla obalem pro album Guns N'Roses se stejným názvem. Kostabiho díla jsou ve sbírkách Národní galerie umění ve Washingtonu, D.C., Princeton University Art Museum, Muzeu moderního umění v New Yorku a muzea Solomona R. Guggenheima v New Yorku.