Mark Kostabi - V nočním klubu

Nejdelší strana: 71 cm

Litografie, 44x57 cm. 14/50. Signováno vpravo dole v tužkou Kostabi 2014. Autorský tisk. Rám, sklo.

o autorovi: 1960
Americký umělec a skladatel. Známý svými obrazy obličejů bez tváře, často vystupující v surrealistických krajinách nebo scénách z dějin umění. Jeho práce zkoumají různá témata, včetně sebevraždy, lásky a technologie v moderním světě. Umělec se běžně spojuje s jeho malbou Use Your Illusion, která byla obalem pro album Guns N'Roses se stejným názvem. Kostabiho díla jsou ve sbírkách Národní galerie umění ve Washingtonu, D.C., Princeton University Art Museum, Muzeu moderního umění v New Yorku a muzea Solomona R. Guggenheima v New Yorku.

78350. V nočním klubu
Dražba ukončena:15.06.2022 20:37:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč