Mark Kostabi - V nočním klubu

Litografie, 44x57 cm. 14/50. Signováno vpravo dole v tužkou Kostabi 2014. Autorský tisk. Rám, sklo.

o autorovi: Mark Kostabi je americký umělec a skladatel nejznámější pro své obrazy obličeje bez tváře, často vystupující v surrealistických zemích nebo scénách z dějin umění. Jeho práce zkoumá různá témata, včetně sebevraždy, lásky a úkoly technologie v moderním světě. Umělec se běžně spojuje s jeho malbou Use Your Illusion, která byla obalem pro album Guns N'Roses se stejným názvem. Narodil se 27. listopadu 1960 v Los Angeles. Kostabiho díla jsou ve sbírkách Národní galerie umění ve Washingtonu, D.C., Princeton University Art Museum, Muzeu moderního umění v New Yorku a muzea Solomona R. Guggenheima v New Yorku.

doporučujeme
78350. V nočním klubu
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 25.05.2022 23:35:58 51