Mario Ticulin

302592. Námluvy

popis: Akvarel, 49x34cm. Signováno vlevo dole Mario Ticulin 1917. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 10.12.2019 20:18:57

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (10.12.2019 20:13:57) 6147
600 Kč 05.12.2019 21:26:20 5423