Mario Schifano - Acquatico

Litografie, 46x45 cm. Limitovaná edice 3/120. Signováno vpravo dole tužkou. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Mario Schifano
72331. Acquatico
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč