Mario Schifano - Acquatico

Litografie, 46x45 cm. Limitovaná edice 3/120. Signováno vpravo dole tužkou. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1934 – 1998
Italský postmodernistický malíř.

vydraženo certifikát
72331. Acquatico
Dražba ukončena:09.02.2022 20:29:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 09.02.2022 20:26:30 1143
1 000 Kč 01.02.2022 10:04:52 9678