Nejdelší strana: 79 cm
Litografie, 59x75 cm, Rám, pasparta, sklo. Signováno vpravo dole Marina Richter 96.
o autorovi: 1962
Malířka, grafička, ilustrátorka ruského původu, od r. 1983 žije a tvoří v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.