Marina Richter - Carovy dcery

Litografie, 59x75 cm, Rám, pasparta, sklo. Signováno vpravo dole Marina Richter 96.

o autorovi: 1962
Malířka, grafička, ilustrátorka ruského původu, od r. 1983 žije a tvoří v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.

Marina Richter
88711. Carovy dcery
Dražba ukončena:25.01.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč