Olej na plátně, 45x31 cm. Signováno vpravo dole M.Zahradnická. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč