Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole Urbanová, rám, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč